Gaat u akkoord?

Hummelinck-stuurman.nl gebruikt cookies om de website te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante advertenties te zien krijgt.

Update Corona

23-03-2020



In verband met de overheidsmaatregelen om verspreiding van het Corona-virus tegen te gaan, worden er tot 20 mei 2020 geen voorstellingen gespeeld. Wij doen momenteel ons uiterste best om voor deze voorstellingen nieuwe data af te stemmen met de theaters. Deze zullen we dan uiteraard, zodra bekend, ook bij speellijsten communiceren. Verdere communicatie over reeds gekochte kaarten, ontvangt u via uw theater.

Vanwege de overheidsmaatregelen in verband met Corona is ons kantoor gesloten. Wel zijn we thuis bereikbaar.
In geval van spoed zijn wij bereikbaar op de volgende telefoonnummers:

Marketing & PR:
Marleen Vriezen via 06 50 93 58 28
Femke Barendrecht: 06 52 65 65 88

Overige dringende zaken:
Majlis Korthals via 06 41 32 10 64
Arjen Stuurman via 06 54 26 41 73

 

Uiteraard zijn wij verder goed bereikbaar per mail:

Directeur, producent: Arjen Stuurman arjen@hummelinckstuurman.nl

Adjunct-directeur, producent: Majlis Korthals majlis@hummelinckstuurman.nl

Creatief producent: Hanneke Braam hanneke@hummelinckstuurman.nl

Marketing en PR: Femke Barendrecht femke@hummelinckstuurman.nl

Marketing en PR: Marleen Vriezen marleen@hummelinckstuurman.nl

Bureaucoördinator: Lizette van Lier lizette@hummelinckstuurman.nl

Financieel management:  Joy van Zelm joy@hummelinckstuurman.nl

Assistent financieel managementYvette van Beek yvette@hummelinckstuurman.nl

Systeembeheer, technische productie, websitewinkel en licenties: Lars Duringhof lars@hummelinckstuurman.nl

Huismeester: Lex Hugen lex@hummelinckstuurman.nl

 

 




« Naar nieuwsoverzicht

 
Hummelinck Stuurman Theaterbureau,
Da Costakade 190, 1053 XG Amsterdam,
(020) 6164004, info@hummelinckstuurman.nl